Zootropolis: Hayvanlar Şehri-Zootopia Türkçe Altyazılı 1080p izle

Zootopia, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada hayatını sürdürdüğü bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsüne odaklanıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis ismindeki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar birçok değişik doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı eşsiz bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan bir tavşan olan Judy Hopps polis teşkilatına yeni yazılmış polis memurudur. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi kendine amaç edinmiştir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Nick adını temize çıkarmak, polis memuru olan Judy de kendini ispatlamak için geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır. Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.Zootropolis: Hayvanlar Şehri-Zootopia Türkçe Altyazılı 1080p izle filmi 2016 yılında yayına girmiş ve bir çok film sever tarafından beğeni ile izlenmiştir. Dünya sinema severleri tarafından İMDB puanı 8.3 olarak belirlenmiş ve kadrosunda Seslendirenler : Aysun Topar , Cem Yılmaz , Fatih Özacun , Suzan Acun , Emrah Özertem oyuncuları bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush oturmuştur

Film hakkındaki yorumlar

    1. Kassie

      A culpa dos portugueses é: andar há mais de 30 anos a escolher sempre a mesma merda, mas com cheiro (cores padÃrrt¡iias) diferentes. Aí, reconheço a culpa, minha e de todos nós. No entanto, não reconheço qualquer culpa a mim, a ti ou a outro cidadão no buraco das PPPs, a não ser aos decisores que optaram por elas.

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler