Waking Life-Hayata İnanmak

FavoriteLoadingFavorilerime ekle 12653 izleme
waking life
Rüyaları sever misiniz? Slacker ve Dazed and Confused filmlerinin yönetmeninden hayalgücünde sınır tanımayan bir animasyon yapıtı... Bu komik ve dahice film, Rolling Stone dergisinin yorumuyla "neredeyse olağanüstü", ve şu sorunun yanıtını arıyor: "Aslında uyanık halimizde mi ayakta uyuyoruz yoksa rüyalarımızda mı ayakta yürüyoruz?"...

Film hakkındaki yorumlar

  1. Tekin De Niro

   Görüntü kalitesi diğer sayfalara göre çok iyi ancak çekim tekniğinden ötürü mola vermeden izlemek gözlere çok yorucu geliyor. Zira görüntü yönetmeni öncelikle normal aktör ve aktrislere çekmiş bu filmi sonrasında ise sahneleri tek tek animasyona dönüştürmüş. Bunun dışında konu sıra dışı ve çarpıcı. Anlatış ise pürüzsüz. Amerikan halkının %99’unun bu filmi anlamadığı gibi, genel Türk toplumu da kavramakta zorlanacaktır. Filmi kime tavsiye edeceğinizi çok iyi düşünün zira geri dönülmesi mümkün olmayan hasarlar oluşturabilir.

  2. Gül

   Harika bir film

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

Big Fish

Big Fish-Büyük Balık

Big Fish-Büyük Balık

Orjinal İsim: Big Fish
 • Yapım yılı:
 • IMDB Puanı: /10