Into the Storm (2014) Fırtınanın İçinde Türkçe Altyazılı İzle

Into the Storm (2014) filmini izlerken, bir sorun yaşarsanız veya bir görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan bizlere yorumunuzu mutlaka belirtin.Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sekmelerden ister vk player ister mail.ru player tercih edebilirsiniz.


Into the Storm izle veya Fırtınanın İçinde(2014) Türkçe Altyazılı filmini altyazılı izlemek için en doğru adrestesiniz. Into the Storm(2014) filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden izleyebilirsiniz.
into the storm... Yıllar yılı devamlı, insan ve doğa temalı onlarca, belki yüzlerce film izledik. İnsanın doğa konusundaki acizliğine, doğanın gücüne tanık olduk. Bu filmde bize doğanın üstünlüğünü gösteren filmlerden biri. Ancak efektleriyle oyunculuklarıyla, gerçekten hakettiği ilgiyi bulamamış bir film.Gene de üstün beklentiyle başlamamanızı, tavsiye ediyorum. Bir de benden duymuş olmayın ama filmde sırıtan bir şeyler var. Muhtemelen siz de hissedeceksiniz bunu. Sırıtan şeyi, aşağıdan yorum olarak yazın. En güzel yorumu yapana filmin orjinal dvd sini hediye ederiz belki...İyi seyirler.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Amadeus

Amadeus

Amadeus

Orjinal İsim: Amadeus
  • Yapım yılı:
  • IMDB Puanı: /10