Hercules (2014) – Herkül: Özgürlük Savaşçısı(2014) Türkçe Altyazılı İzle

herkul-ozgurluk-savascisi

Hercules (2014) filmini izlerken, bir sorun yaşarsanız veya bir görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan bizlere yorumunuzu mutlaka belirtin.Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sekmelerden ister vk player ister mail.ru player tercih edebilirsiniz.


Hercules (2014) izle veya Herkül: Özgürlük Savaşçısı(2014) Türkçe Altyazılı filmini altyazılı izlemek için en doğru adrestesiniz. Hercules (2014) filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden izleyebilirsiniz.

Hercules (2014) - Herkül: Özgürlük Savaşçısı(2014) Özeti ve kısa yorumlaması


Tv dizilerindeki abartıdan ve uçuk kaçık saçmalamalardan sonra, bu filmin biraz daha derli toplu olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar diyalogları çok saçma olsa da , savaş sahneleri ve irina shayk sayesinde bu diyalogları es geçebiliyoruz.
Filmi irina shayk için izleyecek kişilere ise kötü bir haberimiz var. irina shayk filmde 5-6 dakika falan görünüyor. Aktif olarak oynadığını söyleyemeyeceğiz. Savaş sahneleri için konuşmaya devam edersek, Brett Ratner gibi bir yönetmene sahip olmasına rağmen, ortalamanın üstünde buldum ben sahneleri.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler