Guardians of the Galaxy 2014- Galaksinin Koruyucuları (2014) Türkçe Altyazılı İzle

Guardians-of-the-Galaxy

Guardians of the Galaxy 2014 filmini izlerken, bir sorun yaşarsanız veya bir görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan bizlere yorumunuzu mutlaka belirtin.Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sekmelerden ister vk player ister mail.ru player tercih edebilirsiniz.


Guardians of the Galaxy 2014 veya Galaksinin Koruyucuları (2014) Türkçe Altyazılı filmini altyazılı izlemek için en doğru adrestesiniz. Guardians of the Galaxy filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden izleyebilirsiniz.

Guardians of the Galaxy 2014- Galaksinin Koruyucuları (2014) kısa yorumlaması


Marvel evreni gelişiyor. 1960 yılından beri marveli takip eden biri olarak ben dahi bu seriyi bilmiyordum. Ancak bu serinin çekilmesinin sebebi, iron man' in ilerleyen serilerde; bu filme dahil olmasıdır. Marvel'ın aksiyon dolu, destansı uzay macerası "Galaksinin Koruyucuları", Marvel sinema evrenini, maceracı Peter Quill'in, tüm evreni tehdit eden ihtiraslara sahip bir kötü adam olan Ronan'ın gıpta ettiği esrarengiz bir küreyi çalıp, amansız bir insan avının hedefi olduğu kainata doğru genişletiyor. Sonrası için bir zahmet filmi izleyin :). İyi seyirler.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Transformers izle

Transformers izle

Transformers izle

Orjinal İsim: Transformers
  • Yapım yılı:
  • IMDB Puanı: /10