Dracula Untold (2014) – Dracula Başlangıç Türkçe Altyazılı İzle

dracula-untold

Dracula Untold (2014) filmini izlerken, bir sorun yaşarsanız veya bir görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan bizlere yorumunuzu mutlaka belirtin.Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sekmelerden ister vk player ister mail.ru player tercih edebilirsiniz.


Dracula Untold (2014) izle veya Dracula Başlangıç Türkçe Altyazılı filmini altyazılı izlemek için en doğru adrestesiniz. Dracula Untold (2014) filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden izleyebilirsiniz.

Dracula Untold (2014) - Dracula Başlangıç Özeti ve kısa yorumlaması


Kişisel olarak konuşmam gerekirse, ben çok başarısız buldum bu filmi. O yüzden direk yapıştırıyorum alıntıyı. İzlemeyin siz de, sağ taraftan başka bir şeylere geçin.Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler'ın hikayesini odaklanarak Drakula'nın ve vampir mitolojisinin köklerine iniyor. Filmin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore gerçekleştirirken, başrollerde Luke Evans, Dominic Cooper ve Sarah Gadon bulunuyor.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Jalen

   Is that really all there is to it because that’d be flanaergbstibg.

  2. Malinda

   2nd time meh… mayb ur 1st pic is 路人甲, so hardly to nosc;e&#8230itay me no good ah… thn u must attend my convo next yr, to prove that u very good.. muahahaha~

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler