Azazil: Düğüm (2014) 720p İzle

azazil-dugum

Azazil: Düğüm filmini izlerken, bir sorun yaşarsanız veya bir görüş belirtmek istiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan bizlere yorumunuzu mutlaka belirtin.Yukarıdaki 1 ve 2 numaralı sekmelerden ister vk player ister mail.ru player tercih edebilirsiniz.

Azazil: Düğüm filmini altyazılı izlemek için en doğru adrestesiniz. Azazil: Düğüm filmini full hd veya 720p formatlarıyla sitemizden izleyebilirsiniz.

Azazil: Düğüm Özeti ve kısa yorumlaması

Özgür Bakar başarılı bir yönetmen, ama şu ses efektlerini değiştirin be kardeşim. en azından fragmanda değiştirin. filmi izlemedim. Destek olmak adına sinemada başka bir filme girerken biletini almıştım. Neyse kısa özeti de bu. Gene sinemalardan kopyaladık. Sinem, anne ve babası vefat ettikten sonra ailesinden kalan evde Teyzesi ve eniştesi ile yaşamaktadır. Üniversiteden sevgilisi Akın ile mutlu bir ilişkisi vardır. Bir gün Akın’la arabada giderlerken bir köpeğe çarpar ve ölümüne yol açarlar. O günden itibaren Sinem için kabus dolu anlar arka arkaya yaşanır. Filmin durmayan temposu ve gerilimi seyirciyi müthiş bir korku seyri yaşatırken, metafizik ve paranormal olaylar üzerine başka bir bakış açısı getirecek

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

Çakallarla Dans – 2 İzle

Çakallarla Dans – 2 İzle

Orjinal İsim: Çakallarla Dans 2
  • Yapım yılı:
  • IMDB Puanı: /10