Assassins Run 1080p 720p HD Türkçe Altyazılı izle

hd film izle Assassins Run 720p izle Maya güzel bir rus balerindir. Kocası ise başarılı bir mali sorumludur.Milyonlarca dolar kaybettikten sonra Rus mafyası tarafından öldürülür ve Maya takibe alınır. Maya ahlaksal açıdan bozulan polisler tarafında gözaltına alınır. Bu sırada kızı kaçırılır. Maya şimdi hem kızı hem de kendi hayatı için savaşmalıdır.Assassins Run 1080p 720p HD Türkçe Altyazılı izle filmi 2013 yılında yayına girmiş ve bir çok film sever tarafından beğeni ile izlenmiştir. Dünya sinema severleri tarafından İMDB puanı 4.4 olarak belirlenmiş ve kadrosunda Christian Slater, Sofya Skya, Cole Hauser oyuncuları bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda Robert Crombie otururken filmin türü ise {tur} şeklinde değerlendirilmiştir

Film hakkındaki yorumlar

    1. Nelda

      Japan isn't dying of radiation. But it is dying of old age. Too much of Japan's population is old and there are too few children to take their place.Japan sold more adult diapers than child dihpres.Taat statistic should be far scarier than any nuclear alarmism.

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler